Sztuka uwodzenia współczesnych kobiet

Sztuka uwodzenia kobiet w dzisiejszym świecie nie jest sprawą łatwą. Wszechobecny sex roznegliżowane ciała oraz szczupłe i wysportowane sylwetki stawiają przed nami mężczyznami wiele wyzwań. Do tego wszystkiego kobiety stają się bardziej wymagające. Ich oczekiwania wobec nas są mocno wyostrzone. Stereotyp mężczyzny w kapciach z piwem przed telewizorem i tańcząca z talerzem zupy w ręku żona jest dawno już nieaktualny.

Dziś mężczyzna częściej zajmuje się dziećmi, sprząta dom, zrobi zakupy. Spełniająca się zawodowo kobieta poszukuje nie tylko jak to było kiedyś ręki, która karmi rodzinę, ale coraz częściej chce wsparcia i pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Sztuka uwodzenia takiej kobiety wygląda zgoła inaczej niż jeszcze 20 30 lat temu. Stabilność finansowa, ale też zaradność życia codziennego to główne aspekty, jakie stoją przed nami mężczyznami. Aby uwieść kobietę musimy przekonać ją, że jak wyjedzie na delegacje damy sobie radę z obiadem, dziećmi czy praniem. Musimy być zorientowani na sprzęty domowe i chętnie o nich rozmawiać. Oprócz tych wyzwań, jakie przed nami stawiają zadbajmy, abyśmy byli atrakcyjni poza pracami zawodową i domową. Musimy wykazać się hobby i pasją do na przykład sportu. Każde dodatkowe zajęcie czyni nas bardziej atrakcyjnymi. Po raz możemy więcej o sobie opowiedzieć, być specjalistami w danej dziedzinie, dwa możemy naszą partnerkę zachęcić do uprawiania takiego samego hobby.

To daje nam szanse na dobrą zabawę podczas nauki i wykonywania wspólnych czynności, które lubimy. Sztuka uwodzenia w tańcu jest kolejnym ważnym i bardzo atrakcyjnym aspektem w kontaktach międzyludzkich. Mowa ciała to klucz do sukcesu. Za nikim kobieta tak nie oszaleje jak za mężczyzną, który porwie ją w tańcu. Pozwoli zapomnieć o trudnościach i poprowadzi krok za krokiem po deskach parkietu. Dusza romantyczna kobiety potrzebuje właśnie takich porywających i wyjątkowych okoliczności.

Jeżeli będziesz trzymał się tych kliku zasad masz zagwarantowany sukces w podrywaniu kobiet. Zobaczysz, jeśli będziesz trenował swoją osobowość i zachowanie ani się obrócisz a będziesz mógł spośród wielu wybrać tą swoją jedyną kobietę. Ona będzie szczęśliwa i przekonana o swoim dobrym wyborze i razem szczęśliwie będziecie mogli pójść przez życie.

© 2013 – 2014, mzrobocze. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl