Cztery pory roku i aparat

Klimat w Polsce to zdecydowanie ciekawe zjawisko. W zimie temperatura może spokojnie osiągnąć okolice zera absolutnego (a przynajmniej -30 stopni), natomiast latem słupek rtęci skacze na wysokość, której nie powstydziłby się klimat subtropikalny. Na szczęście człowiek do wszystkiego jest się w stanie przystosować, a tym samym  z każdej pory roku czerpać jakieś korzyści! Latem – plaża, zimą narty, wiosną i jesienią – co tylko nam się żywnie podoba!

Złośliwe cyfrówki

Większość wyjazdów, niezależnie od długości ich trwania i pory roku w której mają miejsce, lubimy mieć udokumentowaną przy pomocy zdjęć. Jednak wiadomo, jak kapryśne potrafią być aparaty cyfrowe – a to zabraknie im pamięci na karcie, bateria „padnie” w najmniej odpowiednim momencie, ulegną zapiaszczeniu, odbędą przyspieszony kurs nurkowania lub odmówią współpracy, kiedy temperatura spadnie poniżej zera. Warto zatem zastanowić się nad zakupem bardziej wytrzymałego i lepszego jakościowo sprzętu, jak na przykład aparat cyfrowy Sony.

Kompakt idealny

Można powiedzieć, że najnowsze kompakty Sony zostały stworzone z myślą o zadaniach specjalnych, są nie tylko odporne na większość uszkodzeń mechanicznych oraz warunki atmosferyczne, ale posiadają również kilka użytecznych, artystycznych funkcji, które do tej pory były dostępne jedynie lustrzankom. Automatyczny balans bieli umożliwi nam szybkie zrobienie zdjęcia o każdej porze dnia i nocy, tryb panoramiczny zdecydowanie ułatwi zdjęcia krajobrazów, a funkcja stabilizacji obrazu pomoże nam uzyskać ostrość fotografii w niemal każdej sytuacji! Niektóre modele zostały wyposażone również w funkcję gps, a także możliwość kręcenia filmów  w jakości HD!

Oprócz tego aparaty Sony są, tak jak wszystkie cyfrówki, niewielkie, lekkie i proste w obsłudze. Doskonale zatem sprawdzą się podczas urlopowych czy wakacyjnych wyjazdów, a my będziemy mieli gwarancję, że nie umknie nam żaden ważny moment. Oprócz tego producent zadbał o to, by kompakty były dopasowane do potrzeb, możliwości i gustu każdego użytkownika.

© 2012 – 2015, maru. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl