Kardiolog Aleksander Zeliaś

Poszukiwanie dobrego lekarza nie jest trudne, jeśli mamy dostęp do internetu. W ten sposób możemy dowiedzieć się, że w Krakowie najbardziej cenionym kardiologiem jest Aleksander Zeliaś. Na co dzień pracuje on na Oddziale Klinicznym Kardiologii Interwencyjnej Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II jako starszy asystent. Ponadto pracuje również w Specjalistycznym Centrum Diagnostyczno-Zabiegowym „medicina” oraz w Lotniczym Pogotowiu Ratunkowym wchodząc tam w skład zespołu Śmigłowcowej Służby Ratunkowej.

Doktor Aleksander Zeliaś może poszczycić się kwalifikacjami do diagnostyki inwazyjnej tętnic wieńcowych, przeprowadzania zabiegów angioplastyki wieńcowej, do opieki kardiologicznej i anestezjologicznej nad chorymi wysokiego ryzyka. Zna i biegle stosuje zaawansowane metody intensywnej terapii w przypadku powikłań, udziela konsultacji w poradni kardiologicznej. W ramach swoich specjalizacji może wykonywać diagnostykę nieinwazyjną chorób sercowo-naczyniowych poprzez badanie Echo-serca, USG tętnic dogłowowych. Wykonuje i interpretuje badania holtera ciśnieniowego, badania EKG spoczynkowego, badanie Holter EKG tętnic wieńcowych, CT, MRI, EKG wysiłkowego, stres ECHO, scyntygrafii serca.

Warto wspomnieć, że doktor Aleksander Zaliaś specjalizuje się w trudnych przypadkach, zabiegami wieńcowymi wysokiego ryzyka np. u chorych z upośledzoną funkcją lewej komory serca. Interesuje się rozwiązaniami takimi jak wspomaganie mechaniczne układu krążenia, przeprowadzaniem zabiegów udrożniających tętnice przewlekle niedrożne. Jeżeli więc szukasz specjalisty, który może  podjąć się leczenia bardziej skomplikowanego przypadku, dr. Zeliaś jest idealnym kandydatem.

© 2019, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl