Przypinki jako gadżety reklamowe

przypinkiPrzypinki reklamowe mają szereg innych określeń, jak np. plakietki czy też zapinki. Inna nazwa taka, jak button, oznaczająca po angielsku przycisk, guzik, także wpisała się nazewnictwo dotyczące przypinek. Poza tym funkcjonuje także określenie „badziki”. Przypinka, to nic innego, jak kawałek aluminium na kształt okręgu, mający na spodniej stronie „agrafkę”. Gadżet ten, przypina się na różnych częściach garderoby, do plecaków, torebek, wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne i wyda nam się odpowiednie.

Na przypinkach reklamowych mogą znaleźć się różne rzeczy, od haseł, afirmacji, śmiesznych obrazków, po rzeczy paradoksalne, prowokacyjne, znaki firmowe oraz slogany reklamowe. Ich zadanie jest proste- mają przykuć uwagę, czy to w celach reklamowych, czy też w celu opowiedzeniu światu o tym, kim jestem i jakie zasady wyznajemy.

Badzik to doskonały nośnik informacji i świetny element kampanii reklamowej. Sprawdza się podczas wprowadzania na rynek nowego produktu, podczas startu nowej firmy, lub po prostu lepszego kojarzenia firmy na rynku. Buttony to niezastąpione elementy kampanii reklamowych dzisiejszej brutalnej rzeczywistości, kiedy trzeba ograniczać budżet na reklamę. Decydując się na przykład na przypinki od www.nu-vision.pl nie generujemy zbyt dużych kosztów, a otrzymujemy dobrą alternatywą dla innych form promocyjnych. Można na nich umieścić logo firmy, lub hasło przewodnie, dzięki czemu będziemy kojarzeni i rozpoznawalni.

Zapinki można dodawać jako gratis do smyczy, notesu, czy firmowego długopisu. Szczególnie sprawdzają się podczas firmowych spotkań plenerowych, na targach branżowych, podczas dni otwartych firmy, czy też w momencie rozdawania ich zamiast ulotek, w celu zaistnienia na rynku i zainteresowania odbiorców oraz potencjalnych klientów. Oto, do czego przypinki mogą posłużyć.

© 2013 – 2014, maven. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl