Dobry wygląd ma znaczenie

Coraz więcej pisze się i mówi o modzie. Przede wszystkim jest to chyba wynikiem tego, że coraz bardziej spektakularne i szokujące są zmiany w trendach, odbywające się z sezonu na sezon. Wszystko to zmienia się coraz bardziej dynamicznie, i czasem sprawia wrażenie kompletnego chaosu. Przy tej okazji powstaje również coraz więcej pism i serwisów internetowych w całości poświęconych modzie. Apaszki, krawaty, więcej tu sukienki, w każdym sezonie modne są inne ich wzory i kolory.
W tym wszystkim jednak dobre jest to, że po zmianach, moda często wraca do pewnych stałych stylizacji, które są punktem wyjścia. Sukienki, które przestały być modne, po jakimś czasie znowu można wyciągnąć z powodzeniem z szafy. Tak się również dzieje w przypadku ubrań, które były modne za czasów naszych rodziców, coraz częściej z powodzeniem możemy wyciągać stroje już zapomniane. Moda jest bardzo zaskakująca, zmienia się często w sposób dla nas niezrozumiały i trudny do przewidzenia. Jedynie sukienki typu „mała czarna” http://velon.pl/index.php/tag/sukienki/ modne są niezależnie od trendów. W każdej kobiecej szafie to właściwie niezbędnik. W zależności od dodatków można skomponować z niej i strój do pracy, i na wyjście wieczorem. W męskiej szafie prościej znaleźć uniwersalne stroje, które opierają się modzie.
Garnitury w większości są takim właśnie strojem, który opiera się zmianom w trendach. Oczywiście i w nich można rozróżnić pewne style i fasony które okresowo przemijają np. garnitury które maja wzory lub paski. Najbezpieczniej więc zakładać te gładkie, ciemne lub jasne, wtedy raczej nie grozi nam stylistyczna wpadka. Gorzej jest już w przypadku garniturów w prążki, gdzie nie zawsze są dobrym wyborem, szczególnie w przypadku letnich garniturów, z cienkich materiałów panowie często popełniają modowe pomyłki. Najczęściej sprawa dotyczy właśnie nie zawsze modnych prążków ale również bywa tak, że po prostu zakładają nieodpowiednie, zbyt ciężkie obuwie, lub w nie odpowiednim kolorze. Pod tym względem panowie maja równie trudno jak i panie więc sytuacja się coraz częściej wyrównuje.

© 2011 – 2014, flashfox. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl