Świat celebrytów

Świat celebrytów nigdy nie był ani zapewne nigdy nie będzie moralny i czysty. Tu rządzą zupełnie inne prawa niż w realnym świecie, który jest naszą codziennością. Show biznes to świat, w którym przede wszystkim liczy się popularność i pieniądze, a konkurencja czeka tylko na potknięcie. Gwiazdy w coraz bardziej wymyślny sposób starają się przyciągnąć naszą uwagę. Coraz częściej na serwisach plotkarskich można przeczytać o skandalach z udziałem gwiazd, gdzie wiele z tych rewelacji jest po prostu świetnie wyreżyserowanymi scenkami, które mają jedynie rozbudzić nasze zainteresowanie.
Media jak i sami artyści doskonale wiedzą, że my zwykli śmiertelnicy lubujemy się w skandalach i plotkach z prywatnego życia gwiazd. Jest to coś, co nas przyciąga do oglądania serialu, filmów czy kupowania płyt lub książek. Nawet, gdy zdajemy sobie sprawę, że dana rewelacja tak na prawdę nie do końca jest prawdziwa i tak przyciąga naszą uwagę. Dla artystów przekłada się to na popularność i większą ilość propozycji angażu czy reklam. Najlepiej to widać po ilości powstających nowych portali z informacjami ze świata filmu, muzyki i show biznesu.
Nowy film, który wchodzi do kin coraz częściej na takich portalach jest owiany atmosferą skandalu, często pojawiają się sugestie o romansie aktorów grających główne rolę. Taka pożywka dla mas, która swoje źródło ma chyba jeszcze z czasów, gdy w koloseum odbywały się walki gladiatorów. Tam również dla wzbudzenia zainteresowania mieszano gladiatorów w różne spiski czy romanse. Zresztą i na królewskich dworach się wiele działo z czego radość miała służba i mieszczanie. Człowiek gonienie za sensacją ma chyba zapisane w genach, a na przestrzeni wieków ta cecha się jeszcze bardziej rozwinęła. Co będzie dalej?, kto wie?, może kamery będą instalowane w domach celebrytów i dostęp do nich będzie on-line przez całą dobę?

© 2011 – 2014, cubus. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl