Suknia ślubna dla Twojego typu sylwetki

Wybór sukni ślubnej jest jedną z ważniejszych decyzji, dlatego należy zrobić wszystko aby ten wybór był właściwy. Znalezienie odpowiedniej sukni ślubnej na najważniejszy dzień w życiu Panny Młodej jest bardzo trudne. Należy pamiętać, że musi to być suknia, która będzie idealnie wyglądała i pracowała z odpowiednim dla Panny Młodej typem ciała. Sprawi to, że kobieta będzie się czuła wyjątkowo i pewnie.
Kobiety często oczekują fachowej pomocy projektantów. Panny Młode, które przychodzą do studia mody Evita mają różne kształty i wymiary. Dlatego styliści muszą wybrać suknię odpowiednią dla każdej z nich, dla określonego kształtu. Kształt gruszki. Wybór odpowiedniej sukni ślubnej sprawi, że będzie zaakcentowana talia Panny Młodej. Odpowiedni krój pomniejszy biodra i skupi uwagę na okolice biustu. „Gruszkowata” Panna Młoda powinna uniknąć sukni, która jest szyta prosto z góry na dół. Szerokie barki. Panny Młode o takim typie urody powinny wybrać suknię, która ma wydłużoną górę z upuszczoną talią. Spowoduje to optyczne zwężenie ramion.

Takie kobiety powinny uniknąć zbyt długich rękawów. Grubsze Panny Młode wyglądają najlepiej w dużych sukniach, które mają wysoko talię. Takie kobiety powinny unikać sukni ślubnych, które podkreślają kształt bioder. Niewysokie i drobne kobiety powinny unikać zbyt wyszukanych sukni. Kompletne, kuliste suknie ślubne zwykle nie komponują się dobrze z drobnymi pannami młodymi. Upuszczone talie sprawiają wrażenie, że Panny Młode wyglądają na niższe.  Przy wyborze sukni ślubnej należy jednak wybrać taką, w której czujesz się dobrze i wygodnie!

suknie i sukienki

© 2010 – 2014, evita. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl