Jak dopasować makijaż na ślub?

Szykujecie się do ślubu? Wszystko jest już dopięte na ostatni guzik? Suknia ślubna wraz z dodatkami wybrana? Jeśli tak, to spokojnie możecie wybrać się na próbny makijaż. Kolor sukni jest bardzo ważną kwestią przy doborze odpowiedniego makijażu. Nie bez znaczenia jest także kolor włosów oraz cery. Makijaż próbny to też doskonała okazja do przetestowania wybranej wizażystki. Lepiej umówić się około miesiąc przed ślubem. W sytuacji, gdy nie spodoba Wam się jej warsztat i umiejętności, będzie jeszcze czas na znalezienie nowej specjalistki.

Czego się spodziewać po próbnym makijażu?

Czas trwania próbnego makijażu to indywidualna sprawa. Najpierw musicie omówić szczegóły z wizażystką. Po krótkim wywiadzie, specjalistka powinna już wiedzieć jaki make-up będzie dla Was idealny. Jeżeli macie jakieś swoje własne wizje, przedstawcie je. Pomysły na makijaż możecie zaczerpnąć z internetu. Przykładowy ślubny make-up możecie zobaczyć tutaj. Po próbnym makijażu musicie wyjść zadowolone i pewne, że uzyskany efekt jest idealny. Jeżeli okaże się, że któryś kosmetyk wywołuje u Was uczulenie, koniecznie poinformujcie o tym wizażystkę. Nie bez znaczenia jest również Wasz ubiór podczas próbnego. Powinien być w podobnych kolorach co suknia ślubna.

Jak powinien wyglądać makijaż ślubny?

Makijaż ślubny to specjalny rodzaj make-up’u. Musi łączyć w sobie cechy makijażu fotograficznego oraz okolicznościowego. W szczególności musi być odpowiednio intensywny, ale też bez przesady. Makijaż musi stanowić jedność z całym wyglądem. Zbyt wyrazisty zaburzy proporcje. Profesjonalna wizażystka umiejętnie połączy wszystko w jedną całość.

© 2018 – 2019, goodchoice. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl