Gry i konsole

Bez względu na wiek, status społeczny, rodzaj wykonywanej pracy, mężczyzn łączy jedno, zamiłowanie do gadżetów a także gier komputerowych. Przede wszystkim jednak ważny jest dobór konsoli i innych akcesoriów do gry. Na te drobiazgi mężczyźni wydają pieniądze równie chętnie jak kobiety wydają na stroje. Konsole do gier nowe kosztują ponad tysiąc złotych, używane albo takie, które nie są najnowsze pod względem zastosowanych w nich technologi, kosztują kilkaset złotych mniej jednak wciąż ich koszt jest imponujący.
Później jeszcze trzeba dokupić inne elementy, by w ogóle grać, lub by grać w sposób bardziej efektowny, wygodny, takich określeń każdy mężczyzna  przytoczy wiele by przekonać, że dany zakup jest absolutnie konieczny. Akcesoria do konsol czasem kosztują równie dużo jak i same konsole. Już zakup samych gier jest jest aż tak druzgoczący, to kwestia tego czy gra jest jakaś mega popularna czy trochę mniej i ile czasu upłynęło od jej premiery medialnej. Im bardziej znana jest gra i im mniej upłynęło od jej premiery tym jest droższa , jednak po jej zakupie przez kilka miesięcy jest spokój, w ekstremalnych sytuacjach jedynie na kilka tygodni, zależy jak szybko daje się ją przejść, czyli wygrać poszczególne poziomy i jak bardzo jest wciągająca, okazuje się, że w ciekawe gry można grać kilka razy.

W każdym bądź razie posiadanie PlayStation dla większości mężczyzn jest niezbędne do życia i funkcjonowania a kobiety spokojnie na to przystają, przynajmniej w czasie, gdy gra jest właśnie w fazie „przechodzenia”, mają spokój. Po prostu mężczyźni potrzebują gadżetów i gier tak, jak kobiety potrzebują piętnastu lub więcej par szpilek w szafie, nawet gdy ich nie noszą wcale lub niezbyt często. Z uwarunkowaniami genetycznymi nie powinno się po prostu walczyć.

© 2019, cubus. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl