Chirurgia plastyczna

Tak, teraz nikt nie chce się starzeć, wszyscy chcą być wiecznie młodzi, piękni. Jednak by było to możliwe, trzeba  o swój wygląd dbać poprzez zdrowy tryb życia a gdy to nie wystarcza, uzyskać profesjonalne wsparcie. Chirurgiczne poprawianie wyglądu obecnie jest odrobinę mniej modne, mniej osób się do takich zabiegów przyznaje, szczególnie osób znanych jednak i tak, wiadomo, że prywatne kliniki chirurgi plastycznej na brak chętnych do zabiegów narzekać nie mogą, o ile bowiem zabiegi nie są popularne, o tyle jednak bycie pięknym i młodym, jak najbardziej.
Obecnie najczęściej stosowany jest botox, który pozwala na redukowanie pierwszych zmarszczek a także na korygowanie owalu twarzy. Wiele się na ten temat zresztą pisze, ma on bowiem tak samo dużo zwolenników, jak i przeciwników. Przeciwnicy zarzucają przede wszystkim to, że nie jest do końca jasne, czy botox nie jest szkodliwy dla zdrowia, poza tym dochodzi jeszcze fakt uzależnienia od stosowania botoksu. Osoby, które raz zastosowały tą kurację, przeważnie wracają do gabinetu po więcej. Czasem przybiera to formę właśnie uzależnienia.
Zwolennicy oczywiście na pierwszy plan wysuwają tu fakt, że każdy ma prawo do decydowania o sobie i nikomu nic do tego. Usuwanie zmarszczek botoksem jest, według zwolenników tej metody, mniej inwazyjne i szkodliwe niż operacje polegające na naciąganiu skóry. W każdym razie, z cała pewnością, po wygładzeniu skóry botoksem nie będziemy narażeni na przykry kres rekonwalescencji jak to jest w przypadku zabiegów chirurgicznych polegających na wspomnianym naciąganiu nadmiaru skóry. Zapewne z tego powodu tak wiele osób z botoksu korzystać i korzystać będzie nadal, bez względu co będzie się o tym pisać. Chęć wyglądania pięknie a przede wszystkim młodo, jest silniejsza.

http://mojlekarz.eu/

© 2019, proveve. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl