Sterowanie masywnymi żaluzjami

rolety materiałoweSystemy vertical stosowane w żaluzjach od samego początku były strzałem w dziesiątkę, taka też stosowana jest opcja w rozwiązaniach firmy Tomżal. Seria badań technicznych wykonanych na zintegrowanym sprzęgle ciernym, pozwoliła na dużo szersze rozwiązania.

Mało tego, odpinane stalowe dystanse umożliwiają stosowane ich w każdych niemal warunkach technicznych z którymi  zapoznasz się pod tym adresem. Przez wzgląd regulacji uchwytu końcowego – inteligentny zaczep „end”, boki tkaniny możesz przesuwać do końca szyn, przez co żaluzja może być łatwo przenoszona i odpinana z okna.

Rolety materiałowe

Okna o nadzwyczaj dużej powierzchni (powyżej 5 metrów kwadratowych) nie są obecnie przeszkodą, możesz wyposażyć swoje okno w te cięższe tkaniny również. Daje Ci to potencjał w projektowaniu nowoczesnej architektury roletami z wykorzystaniem zdobywającego coraz szerszą rzeszę fanów szkła. Systemy do takich dużych powierzchni zawierają także udogodnienia takie, jak elastyczna pokrywa kasety oraz prowadnice boczne. System o trzech średnicach z ogromnym wyborem adapterów gwarantuje, iż łożysko oporowe będzie idealnie działać na wszystkich średnicach wału. Istnieje opcja wyboru wielu profili zamkniętych, a plastikowy napęd łańcuchowy pracuje nadzwyczaj bezszelestnie. Oczywiście napęd dostępny jest w wielu możliwych kolorach. Pomocnicze sprężyny czy też przekładnie planetarne pozwolą zamocować nawet ciężki materiał na rolety. Elektryczne sterowanie roletami praktycznie pozwala na obsługę bez wysiłku, przez pilota.

© 2013 – 2014, darteye. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl