Garnitury

Minęły już chyba bezpowrotnie czasy, gdy męska szafa ograniczała się jedynie do jednego garnituru, dwóch albo trzech dyżurnych koszul i jednego pasującego do tego krawata. W dodatku oczywiście krawata nie odwiązywanego, tylko zdejmowanego przez głowę, by następnym razem nie było problemu z jego zawiązaniem. Na szczęście moda męska ma obecnie znacznie więcej do zaoferowania panom, poza tym i sami panowie robią się coraz bardziej otwarci na modę.
Garnitury sprawdź tutaj przestały być jedyną alternatywą, zresztą w męskiej szafie obecnie wisi ich co najmniej dwa, często w różnych barwach. Czasem jest ich więcej z podziałem na rodzaj materiałów, obok często wiszą dodatkowe marynarki. Do łask nagle wróciły smokingi, szczególnie chętnie zakładane obecnie na wesela, ślub, czy po prostu bardziej uroczystą galę. Jest to korzystne głównie ze względu na to, że po prostu nie ma mężczyzny, który by bez względu na sylwetkę, źle wyglądał w smokingu. Krój smokingu sprawia, że wszystkie atuty męskiej sylwetki są podkreślone, a wady zatuszowane w miarę skutecznie. Podobnie jest, gdy chodzi o fraki, one również na każdym mężczyźnie, układają się dobrze.

Ważne w tym wszystkim jest tylko to, by taki frak czy smoking były dobrze skrojone, by pasował idealnie do sylwetki. Źle dobrany garnitur straszy niechlujstwem, często również deformuje sylwetkę, skracając ją optycznie czy też sprawiając, że mężczyzna wygląda zbyt chuda lub w prost przeciwnie, postawniejszym mężczyznom dodaje wizualnie dodatkowych kilogramów co nigdy nie działa na korzyść. W każdym razie jest tak, że dobre ubranie, bez względu na płeć, to ubranie dobrze dopasowane pod względem rozmiaru, ale również barwy, grubości materiału itp. Bez tego, nikt nie będzie wyglądał dobrze, a to w wielu sytuacjach może popsuć humor czy zaprzepaścić szanse na pracę czy awans.

http://www.modnecentrum.pl/?tag=garnitury

© 2019, evita. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl