Dekoracje ślubne

Dekoracja ślubna

Dekoracje ślubne są na pewno kluczowym spośród elementów tej uroczystości. Pomieszczenia, oraz samochód czy kwiaty w wiązankach powinny być po prostu urocze. To najistotniejszy dzień w życiu każdego, dlatego dekoracje także powinny być naj… lepsze, najładniejsze. Obok wykwintnych strojów gości ślubnych i weselnych to dekoracje będą tworzyć niepowtarzalną atmosferę i nadawać wyjątkowego, ślubnego charakteru. One też odegrają ważną rolę bo dzięki fachowemu wykonaniu sprawią że goście będą się czuli nieskrępowani a przy tym wykwintnie. Dlatego powinno się przeznaczyć im trochę czasu, usiąść i zastanowić się, zebrać koncepcje również od koleżanek i kolegów i rodziny.

Nade wszystko należy dekoracje przemyśleć i zaprojektować, zarówno pod względem wizualnym, wykorzystanych barw jak i budżetu. Nie można pominąć tego elementu, ponieważ odgrywa zbyt ważną funkcję w tym dniu. Każdy element dekoracji w tym dniu powinien budować spójną całość pod względem kolorystyki, wykorzystanych materiałów i kwiatów. To wszystko należy też dopasować do wnętrza kościoła i sali weselnej oraz urody Młodych.

Dekoracja ślubna składa się z takich elementów jak :

  • wiązanka Panny Młodej i bukiet świadkowej;
  • koszyczki do obsypywania Pary Młodej zaraz po wyjściu z kościoła, czy USC ( nie zawsze jest to ryż , czasami to płatki kwiatów w odpowiednim kolorze pasującym do całej oprawy)
  • przypinka do butonierki dla Pana Młodego, świadka oraz ojców Pary Młodej,  ( czasami młodzi decydują się też na drobne dodatki dla mam Młodej Pary)- dekoracje ślubne
  • wystrój wnętrza kościoła – ławek, krzeseł Młodej Pary, ołtarza
  • dekoracja samochodu Młodej Pary, rodziców oraz  gości jadących na uroczystość weselną
  • balony albo gołębie wypuszczane przed kościołem
  • dekoracje weselne – sala weselna (kwiaty w wazonikach, świeczniki, serwetki, serwety, dekoracje talerzy i sztućców,dekoracje sufitu tkaninami lub balonami, księga gości, dekoracje kieliszków, dekoracje butelek z alkoholem, prezenciki dla gości, winietki, karty menu, dekoracje tortu weselnego, zawieszki lub naklejki na wódkę itp.)

© 2011 – 2014, trueknight. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl