Co zyskujemy wykupując ubezpieczenie zdrowotne?

Coraz więcej osób odczuwa i otwarcie wyraża swoje niezadowolenie z tego, jak działa publiczna opieka zdrowotna. Coraz dłuższe terminy oczekiwania na wizyty u specjalistów, brak możliwości wykonania specjalistycznych badań, pogarszające się warunki szpitalne… i tak można byłoby wymieniać bez końca. Szukając alternatywy, coraz szersza grupa Polaków decyduje się więc wykupić ubezpieczenie zdrowotne.

Kto może mieć prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

Tak naprawdę każdy. Obecny rynek ubezpieczeń jest tak bogaty i elastyczny, że pozwala na dostosowanie odpowiedniego pakietu bądź polisy do każdej osoby, bez względu na wiek, płeć czy możliwości finansowe. W zależności od wybranej opcji możemy ubezpieczyć nie tylko siebie, ale również całą swoją rodzinę. Jeśli wśród naszych najbliższych są osoby starsze, możemy zaproponować im specjalny pakiet, który zapewnia dostęp do wszystkich specjalistów, badań, a nawet opieki szpitalnej w razie potrzeby. Jeśli właśnie urodziło nam sie dziecko, możemy objąć je prywatną opieką już od pierwszego dnia jego życia. Możliwości mamy naprawdę wiele. Aby wykupić ubezpieczenie zdrowotne, wystarczy przejrzeć aktualne oferty towarzystw ubezpieczeniowych i wybrać tę, która najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Co zyskujemy wykupując ubezpieczenie zdrowotne?

  • W ramach takiego ubezpieczenia mamy dostęp do konsultacji lekarzy podstawowej opieki medycznej, jak i specjalistów.
  • Możemy korzystać z podstawowych zabiegów ambulatoryjnych i zabiegów pielęgnacyjnych.
  • Mamy zapewnioną podstawową i rozszerzoną diagnostykę.
  • Jest również możliwość korzystania z pogotowia ratunkowego, lekarskich wizyt domowych, rozmów online z lekarzem prowadzącym, a także Hot Line, na którą możemy zadzwonić w nagłym przypadku lub w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Decydując się na ubezpieczenie zdrowotne pamiętajmy, że mamy również możliwość korzystania z tak zwanych ofert specjalnych. Są to najczęściej programy profilaktyczne, które na przykład zapewnią nam szczepienie przeciw grypie, innym razem pozwolą dodatkowo zadbać o zęby, zaszczepić dziecko przeciw pneumokokom lub – powiedzmy – skorzystać z zabiegów odżywczych i likwidujących przebarwienia skóry.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne to zatem wiele korzyści dla każdego, kto troszczy się o swoje zdrowie oraz o zdrowie swoich najbliższych. Warto zainwestować w najwyższą jakość opieki zdrowotnej i mieć pewność, że otrzymamy ją w każdej sytuacji.

© 2018 – 2019, lejdno. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl