Zapowiedź gry Call of Juarez

W Call of Juarez: Więzy Krwi bardzo ważna będzie umiejętność posługiwania się bronią. W grze, naszą zręcznością będziemy mogli wykazać się wielokrotnie podczas pojedynków 1vs1 lub gdy będzie trzeba w ucieczce szybko się kogoś „pozbyć”. Za każde poprawne trafienie będzie rósł nasz poziom koncentracji który będziemy mogli potem wykorzystać na specjalne tryby strzeleckie dzięki którym będziemy mogli jeszcze szybciej i celniej strzelać do naszych przeciwników.

Oczywiście według autorów grze nie zabraknie, charakterystycznego dla dzikiego zachodu, klimatu. Będziemy mogli odwiedzić typowe lokacje jak saloon, więzienie szeryfa czy miasto duchów a także spotkać bandytów których w tamtych czasach nie brakowało. Bracia będą musieli walczyć nie tylko z bandytami ale także z renegatem z plemienia Apaczów, meksykańskim królem bandytów czy pułkownikiem rządnym zemsty.

Gra komputerowa oparta zostanie na usprawnionym silniku Chrome Engine 4 który zapewni bardzo ładną, generowaną w czasie rzeczywistym grafikę. Na ekranie wciąż coś będzie się działo dlatego gracze będą mogli dokładnie poznać realia naprawdę dzikiego zachodu. Zostaną także dodane nowe lokacje których nie mieliśmy okazji zobaczyć w pierwszej części np. plantacje w Georgii, suche pustynie Arizony czy leśną wioskę Indian.

Nie zabraknie także trybu multiplayer który tym razem będzie solidnie dopracowany. Przy każdej grze będziemy zdobywać cenne punkty które będą określać naszą wartość, bowiem zabicie tylko najlepszych wrogów da możliwość prowadzenia w rankingach. Każda osoba będzie miała swoją wartość obliczaną na podstawie naszych statystyk online, zabicie im lepszego przeciwnika od nas da  nam tym więcej punktów. Do wyboru będziemy mieli także wiele klas postaci które, jak się można domyślić, będą miały swoje własne plusy i minusy.

Czy Call of Juarez: Więzy Krwi pokona swojego poprzednika? Czy okaże się znów jedną z najlepszych polskich gier komputerowych? O tym przekonamy się już wkrótce bowiem premiera gry została ustalona na wiosnę tego roku. Tymczasem pozostaje nam cierpliwie czekać a dla tych którzy nie grali w jedynkę jest to świetna okazja aby to właśnie zrobić (zwłaszcza że do gry zostały wypuszczone ciekawe patche jak choćby patch poprawiający grafikę która od teraz będzie wykorzystywać DX10).

© 2013, Maciej. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl