Turnieje pokerowe w Krakowie

promocje pokeroweLubisz czasem pograć w grę poker Texas Hold’em? Jesteś prawdziwym fanem pokera? Mamy dla Ciebie rewelacyjną wiadomość. Właśnie powstał całkiem nowy serwis w pełni poświęcony grze poker Texas Hold’em – turnieje-pokerowe.pl. Co ciekawego znajdzie każdy pokerzysta na naszym portalu?

Rzecz jasna nie może u nas zabraknąć informacji o najnowszych turniejach pokerowych rozgrywanych w Polsce na żywo. I tutaj trzeba wspomnieć, że właśnie wystartowały zapisy na pierwszy organizowany przez nas turniej, który odbędzie się w Krakowie. Wysokość wpisowego nie jest jeszcze znana a to tylko dlatego, że sami możecie ją wybrać – głosując w ankiecie umieszczonej w serwisie. Nie jest również znana jeszcze data odbycie się turnieju gdyż wszystko zależy od Waszego zainteresowania – czekamy aż uzbiera się 100 chętnych pokerzystów. Zatem ilość miejsc ograniczona – nie zwlekajcie z rejestracją do turnieju.

Dodatkowo w naszym portalu najnowsze bonusy pokerowe. Właśnie opublikowaliśmy najświeższy. Otóż tylko teraz na Stargames możecie zyskać 100 euro zaraz po pierwszej wpłacie. Tak tak całe 100 euro! A zatem nie czekajcie dłużej i już teraz załóżcie konto. Informacje jak uzyskać bonus w naszym zajdziecie w naszym portalu.

Ponadto w serwisie znajdziecie także rozbudowane forum pokerowe, gdzie bez kłopotu powymieniacie się doświadczeniem i wiedzę o pokerze z innymi graczami. Serdecznie zachęcamy do czynnego udzielania się na naszym forum.

Na koniec nie zapomnijcie polubić nas na FB. Tam także masa ciekawostek, informacji i promocji pokerowych. Życzymy wysokich wygranych przy pokerowych stolikach.

© 2013 – 2014, maven. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl