oneBusiness – oddaj biznes w dobre ręce. Komfort gratis!

Jak donoszą wyniki badań, jedynie połowa polskich firm posiada własną stronę www. Czy olbrzymie możliwości biznesowe, jakie daje sieć Internet nie są wystarczającą zachętą? Prawdopodobnie jednej z przyczyn szukać należy w kwestiach finansowych. Jednorazowy wydatek na domenę, serwer, grafikę i programistę to wysoka jednorazowa inwestycja.
Internetowa rewolucja

Dotychczas było tak: firma, która chce pozyskać nowych klientów i stworzyć stronę www musi zakupić domenę i serwer, a następnie znaleźć wykonawcę serwisu www. Już na tym poziomie specjaliści IT odnotowują poważne trudności ze strony swoich klientów, gdyż zamówienie domeny i odpowiedniego serwera wymaga co najmniej podstawowej wiedzy o Internecie. Jedna firma rejestrująca domenę, osobna udostępniająca konto hostingowi, kolejna do wykonania strony www – dla przeciętnego polskiego przedsiębiorcy to piętrzące się trudności i konieczność monitorowania technicznych meandrów sieci pomiędzy wszystkimi trzema podmiotami. Na końcu tej drogi: trzy faktury. Jednorazowo – spory wydatek.

DiH.pl – znaczy rewolucja

DiH.pl wychodzi na rynek z całkowicie innowacyjną ofertą. Pakiet oneBusiness to  korzyści finansowe i nieznany dotychczas poziom komfortu. Jak to działa?

Niska, miesięczna opłata to korzyść finansowa

Jeżeli opłaty za telewizję czy telefon mogą być realizowane w formie abonamentowej, to dlaczego nie mogłoby tak być w przypadku stron www? – taka myśl była inspiracją do stworzenia pakietu oneBusiness – abonamentowej oferty łączącej wszystkie usługi, potrzebne do tego, aby firma zaistniała w Internecie. Co to konkretnie oznacza dla polskich przedsiębiorców? W zależności od tego, jakiej strony www potrzebujemy, dotychczasowy jednorazowy koszt jej wykonania to kilkaset lub kilka tysięcy złotych. Koszt ten pokrywa zamawiający jednorazowo, natychmiast po wykonaniu serwisu. Tak funkcjonują niemal wszystkie polskie firmy wykonujące serwisy www. Pakiet OneBusiness to oferta, w której opłata za domenę, serwer i wykonanie serwisu rozłożona jest na comiesięczną opłatę.

oneBusiness znaczy komfort

Wykonanie strony www wymaga od właściciela firmy zamówienia domeny w firmie rejestrującej adresy www, a następnie zakupu odpowiedniego serwera. Dopiero z posiadaną domeną i serwerem możemy zacząć poszukiwania firmy wykonawczej. Układ ten powoduje, iż koordynatorem wszelkich działań pomiędzy firmą rejestrującą, hostingową i wykonującą stronę jest sam przedsiębiorca, który nie posiada wiedzy wystarczającej do sprawnej realizacji zadania. Dlatego też oneBusiness wychodzi naprzeciw tym trudnościom. DiH.pl oferuje bowiem w swoich przełomowych pakietach wszystko to, co potrzebne by zaistnieć w sieci: domenę, serwer i wykonanie strony www. Przedsiębiorca nie musi się znać na tym, jaki powinien zamówić hosting, czym jest przekierowanie DNS-ów. Nie musi znać fachowej terminologii. Z jedną firmą, z jedną osobą z działu obsługi klienta ustala wszystkie szczegóły i zamawia kompletną, kompleksową usługę.

Podsumowując

Oferta DiH.pl to prawdopodobnie jedyna lub jedna z nielicznych firm w Polsce, oferująca tak kompleksowe usługi i to w ramach opłaty abonamentowej. Oferta ta skierowana jest dla podmiotów którym jednorazowy wydatek tego typu byłby trudno do zmieszczenia w miesięcznym budżecie. Dla małych i średnich firm, bądź osób które dopiero planują swoją przygodę z biznesem w Internecie taka kompleksowość oferty oznacza konkretne korzyści.

© 2010, DiH. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl