Co dobrać do Ślubu

Każdego roku wielkie domy mody ślubnej przygotowują kolekcje sukni ślubnych, dodatków i biżuterii ślubnej. To decyduje właściwie o tym, co w danym sezonie będzie modne. Przeglądając katalogi, bardzo szybko mamy szanse się zorientować, co w danym sezonie jest absolutną nowością a co jest inspirowane tym, co było modne już przez kilka ostatnich sezonów. Moda ślubna nie zmienia się aż tak ekspresyjnie.
Suknia ślubna kliknij tutaj to przede wszystkim podkreślenie kobiecości, takiej nowoczesnej kobiecości przy jednoczesnym zachowaniu tradycji. Wciąż najmodniejsze są suknie białe, lekko oplatające sylwetkę. Obecnie suknie są bardziej lejące się po sylwetce, już tak ściśle nie przylegają do ciała jak przez wiele ostatnich lat, gdy powszechny był kult chudej sylwetki. W kwestii dodatków również nie wiele się zmienia. Może co najwyżej znacznie większa popularność zdobywa diadem zamiast tradycyjnego welonu czy stroika we włosy. Diadem w tym wypadku to jak dopełnienie bajki o księciu, który poślubia swoją księżniczkę. Pewnie to decyduje właśnie o tym, że coraz więcej kobiet wybiera właśnie tą opcje.

Ogólnie, dodatki ślubne to osobna sprawa pomimo że należą do tej samej opowieści. Po wyborze sukni rozpoczyna się polowanie na dodatki i tu uruchamia się prawdziwa kreatywność. Wiadomo, że potrzeba przede wszystkim czegoś niebieskiego, czegoś starego i czegoś pożyczonego. Jednak są jeszcze inne dodatki, które również trzeba dobrać a tradycja do nich ma niewiele. Poczynając od odpowiedniej bielizny a na kolczykach, naszyjniku kończąc. Zmorą każdej panny młodej zawsze są buty. Mało kto pamięta o tym, by akurat je kupić na samym początku i odpowiednio wcześnie je rozchodzić tak, by później nie bolały w nich nogi.

© 2019, proveve. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl