Wieczór Kawalerski na Strzelnicy

Nie masz pomysłu na imprezę integracyjną dla pracowników? A może chcesz spotkać się ze znajomymi i zrobić coś naprawdę nietuzinkowego? Obecnie ogromną popularnością cieszą się eventy organizowane na strzelnicach. Wieczory kawalerskie, imprezy firmowe czy eventy miłośników broni. To nie prawda że imprezy tego typu mogą się odbywać jedynie przy piwie i  rozmowach. Coraz częściej udane wieczory kawalerskie organizuje się na strzelnicy.

Wszelkie takie wydarzenia prowadzone są pod okiem instruktora, zapewniany jest catering i rezerwowany czas na strzelnicy dla deklarowanej ilości gości. Cała strzelnica lub wydzielony jej sektor przeznaczony jest tylko dla gości takiego wydarzenia. Imprezy integracyjne w tej formie pozwalają na lepsze poznanie się gości, ale również wprowadzenie do zabawy elementu męskiej rywalizacji i sprawdzenia się.

Osoby, które pierwszy raz biorą do ręki broń palną różnie reagują. Zaciekawieniem, zapałem do jej wypróbowania lub wprost przeciwnie, odrazą, lub lekkim strachem. Obserwowanie gości w takiej sytuacji daje nam jasną informację, który z nich jest skłonny do podejmowania wyzwań, który takie wyzwania traktuje z rozsądkiem a który z brawurą i nonszalancją. Widać również, czy któryś z uczestników jest raczej wycofany i potrzebuje nieco więcej czasu na nabranie pewności i dłuższe zapoznanie się z bronią. Nie wolno jednak zapominać, że przede wszystkim, najważniejsze jest tu bezpieczeństwo i stosowanie się do wytycznych instruktora.

Wieczór Kawalerski na Strzelnicy

Imprezy strzeleckie dla pasjonatów broni palnej organizowane są w podobnej formie, co imprezy integracyjne. W tym przypadku jednak uczestnicy są najczęściej dość dobrze obyci z bronią, mają spore umiejętności więc bardzo często urządzają sobie zawody w strzelaniu do celu na punkty czy w strzelaniu do rzutków. Strzelanie rekreacyjne jest dla nich zabawą bowiem, często doskonale znają zasady bezpiecznego obchodzenia się z bronią i nie bagatelizują zagrożeń jakie ona niesie w niewłaściwych rękach.

https://gotoshoot.com/pl/szkolenia-strzeleckie.html

Doskonale przyswojone mają zasady B. L.O. S. Broń- zawsze jest traktowana jak naładowana i niebezpieczna. Lufa zawsze wycelowana jest w cel, powietrze lub ziemię pod kątem 45 stopni. Otoczenie – sprawdzamy czy na linii strzału nikt się nie znajduje lub zaraz nam tej linii nie przekroczy. Spust- palec na spuście trzymamy tylko w chwili oddawania strzału. W innym przypadku palec trzymamy na szkielecie broni. To są podstawowe zasady bezpieczeństwa. Przestrzegając ich, minimalizuje się ryzyko wypadku.

© 2019, admin. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl