Świat celebrytów

Świat sam w sobie jest obecnie dziwny i zaskakujący a świat celebrytów potęguje jeszcze to wrażenie. Trudno nawet  obecnie stwierdzić jaką w nim rolę odgrywa rzetelna informacja, a jaką zwykłe plotki. Przede wszystkim tworzą go ludzie, przyzwyczajeni do tego, że są tematem ciągłych plotek i sensacji, napędzanych medialnie przez różnego rodzaju magazyny i serwisy plotkarskie. Gdy popularność się kończy, takie osoby często uciekają się do dziwnych sposobów by zwrócić na siebie uwagę. Nikogo już nie dziwią tak zwane ustawki, czyli niby szokujące zdjęcia celebrytów, które są po prostu wyreżyserowanymi scenkami.
Chyba w tej chwili ogólnie już mało kto traktuje to poważnie, szczególnie, gdy rzecz dotyczy świata artystów którzy nadzwyczaj często starają się wzbudzać zainteresowanie swoją osobą. Tu już obecnie nie razi ani inna orientacja seksualna, ani to jak ktoś się ubiera ani co robi i kim. Trochę inaczej jest to w przypadku polityków, chociaż i oni pozwalają siebie na coraz więcej, więc i ich zachowanie już tak nie szokuje, dziennikarstwo rozgłaszając te skandaliki, uodporniają nas na dziwne zachowania nawet ludzi, którzy jednak powinni dawać dobry przykład.

Czy to jest odpowiedź na te ciągle pojawiające się, nieprawdziwe informacje? Czy te niby pomyłki dziennikarskie, które z założenia mają nas zainteresować, mają nas też obudzić wywołując zapomniane emocje? Prawda jednak jest taka, że te wszystkie triki sprawiają jedynie to, że coraz więcej osób rezygnuje z kupowania gazet plotkarskich, skupiając się bardziej na rzetelnych i sprawdzonych źródłach informacji. Informacja tylko rzetelna i sprawdzona ma wartość, jednak nie wiedzieć czemu, coraz więcej przedstawicieli światu mediów o tym zapomina. Dziennikarze w pogoni za pustą sensacją zatracają sens swojej pracy, rozmieniają się na drobne pisząc nic nie warte artykuły. Szkoda. Prawdziwe dziennikarstwo zanika a celebryci biją temu zjawisku brawo, ustawiając się z paparazzi na niby sensacyjne zdjęcia.

© 2018 – 2019, proad1. wszelkie prawa zastrzeżone publikacja z www.foxbook.pl